Digitální měřidla síly a krouticího momentu

Sitemap | Kontaktuje nás: TelefonEmail

Kontaktujte nás:

TEL: +420 471 577 791
E-mail: info@somex.cz

CAPTCHA
Motorizovaný stojan pro měření síly ATLAS II
Technické parametry
Technické
parametry

Fotogalerie
Fotogalerie

Video
Video

Příslušenství
Příslušenství
Poptat produkt
Poptat
produkt

Motorizovaný stojan pro měření síly ATLAS II

Dvosloupový motorizovaný stojan ATLAS II je určen pro měření tažných i tlačných sil až do hodnoty 50 kN. Velká pracovní plocha a měřicí zdvih umožnuje testování rozměrných vzorků. Je určen pro zkoušky, kde je klíčovým parametrem konstatní, předem definovaná rychlost pojezdu. Volitelná rychlost posunu je 1 až 250 mm/min. Stojan umožnuje elektronické i mechanické nastavení limitních hodnot vymezujících dráhu posunu. Stojan je vybaven, v řídicí konzoli zabudovanou, vyhodnocovací jednotkou typu CENTOR Star Touch umožnující rychlé a intuitivní ovládání bez nutnosti PC a bezproblémovou komunikaci s přídavnými snímači síly. Ovládání přes PC pomocí řídicího programu Califort je možné.

Sofistikovaný, "all in one" motorizovaný stojan ATLAS II je dodáván ve třech výkonnostních variantách 10kN, 20kN a 50kN (rozsah posunu 900 mm).

O ZNAČCE ANDILOG TECHNOLOGIES

ANDILOG Technologies je specialistou na vývoj, výrobu a servis pokročilých technologií pro měření síly a krouticího momentu. Společnost a její výrobky jsou známy po celém světě pro zaváděné inovativní a ergonomická řešení korespondující s potřebami průmyslu a trhu.

Z hlavního sídla ve Francii - Evropě a druhého výrobního závodu na Floridě - USA ANDILOG Technologies poskytuje široké servisní a inovativní zázemí. Prostřednictvím vysoce zkušených distributorů zajišťuje úzký vztah s konečnými odběrateli na všech světových kontinentech. Značka nabízí široký rozsah produktů od standardních měřicích přístrojů po čistě individuální měřicí systémy.

Rozsah nabízených měřidel zahrnuje elektronické (digitální) siloměry, měřidla krouticího momentu, zobrazovací jednotky, motorizované i manuální měřicí stojany, měřicí lavice a speciální individuální aplikace. Výrobní a distribuční tým pracovníků zajistí kompletní vaše požadavky od zodpovězení dotazů, přes realizaci a konečnou instalaci hotového produktu.

Výhradní zastoupení značky Andilog technologies pro ČR

SOMEX servis spol. s r.o.
Masarykova 11
415 01 Teplice

TEL: +420 417 577 791
FAX: +420 417 565 995
email: info@somex.cz

IČ: 49903411
DIČ: CZ49903411

Další naše činnosti

Opravy Opravy měřidel oboru délka a úhel
Kalibrace Akreditovaná kalibrační laboratoř č. 2268 - obor délka a úhel
Prodej Prodej měřidel oboru délka a úhel