Digitální měřidla síly a krouticího momentu

Sitemap | Kontaktuje nás: TelefonEmail

Kontaktujte nás:

TEL: +420 471 577 791
E-mail: info@somex.cz

CAPTCHA
Motorizovaný stojan pro měření síly STENTOR II
Technické parametry
Technické
parametry

Fotogalerie
Fotogalerie

Video
Video

Příslušenství
Příslušenství
Poptat produkt
Poptat
produkt

Motorizovaný stojan pro měření síly STENTOR II

Stojan STENTOR II je sofistikovaný systém "all in one" navržen pro nezávislý provoz při měření tlačných i tažných sil. Počítač není pro funkci stojanu STENTOR II potřebný, nic méně, ovládání a vyhodnocení dat pomocí PC je možné a to za použití řídicího programu CALIFORT. Stojan je primárně ovládán pomocí vestavěného řídicího panelu. Výsleky měření jsou zobrazeny barevným dotykovým displejem založeným na bázi siloměru CENTOR Star Touch. Vedle základních údajů a naměřených hodnot přístroj na displeji zobrazí grafický průběh zkoušky (síla/délka) ve vysokém rozlišení.

Přístroj je dále (bez nutnosti PC) schopen statistického vyhodnocení výsledků měření a provést specifické výpočky jako je: bod zlomu, průměrná hodnota síly, první maximum, síla v definovaném čase, čas k dosažení maxima, atd.

STENTOR II je určen pro měření, kde je klíčovým parametrem konstatní, předem definovaná rychlost pojezdu. Volitelná rychlost posunu je 10 až 300 mm/min. Stojan umožnuje elektronické i mechanické nastavení limitních hodnot vymezujících dráhu posunu. Po dosažení limitní hodnoty posunu, popřípadě limitní hodnoty síly je možné zastavení, zpětných chod nebo zpožděný zpětný chod jezdce. Provádí cyklické zkoušky.

Stojan je vybaven velkou pracovní plochou s upínacími otvory o rozměrech 300x450 mm.

Sofistikovaný, "all in one" motorizovaný stojan je dodáván ve třech výkonnostních variantách 1000 N (rozsah posunu 200 mm), 2500 N a 5000 N (rozsah posunu 300 mm).

O ZNAČCE ANDILOG TECHNOLOGIES

ANDILOG Technologies je specialistou na vývoj, výrobu a servis pokročilých technologií pro měření síly a krouticího momentu. Společnost a její výrobky jsou známy po celém světě pro zaváděné inovativní a ergonomická řešení korespondující s potřebami průmyslu a trhu.

Z hlavního sídla ve Francii - Evropě a druhého výrobního závodu na Floridě - USA ANDILOG Technologies poskytuje široké servisní a inovativní zázemí. Prostřednictvím vysoce zkušených distributorů zajišťuje úzký vztah s konečnými odběrateli na všech světových kontinentech. Značka nabízí široký rozsah produktů od standardních měřicích přístrojů po čistě individuální měřicí systémy.

Rozsah nabízených měřidel zahrnuje elektronické (digitální) siloměry, měřidla krouticího momentu, zobrazovací jednotky, motorizované i manuální měřicí stojany, měřicí lavice a speciální individuální aplikace. Výrobní a distribuční tým pracovníků zajistí kompletní vaše požadavky od zodpovězení dotazů, přes realizaci a konečnou instalaci hotového produktu.

Výhradní zastoupení značky Andilog technologies pro ČR

SOMEX servis spol. s r.o.
Masarykova 11
415 01 Teplice

TEL: +420 417 577 791
FAX: +420 417 565 995
email: info@somex.cz

IČ: 49903411
DIČ: CZ49903411

Další naše činnosti

Opravy Opravy měřidel oboru délka a úhel
Kalibrace Akreditovaná kalibrační laboratoř č. 2268 - obor délka a úhel
Prodej Prodej měřidel oboru délka a úhel