Digitální měřidla síly a krouticího momentu

Sitemap | Kontaktuje nás: TelefonEmail

Kontaktujte nás:

TEL: +420 471 577 791
E-mail: info@somex.cz

CAPTCHA
Měřidlo krouticího momentu CENTOR Easy TM
Technické parametry
Technické
parametry

Fotogalerie
Fotogalerie

Video
Video

Příslušenství
Příslušenství
Poptat produkt
Poptat
produkt

Měřidlo krouticího momentu CENTOR Easy TM

Díky svému velkému grafickému displeji je měřicí přístroj CENTOR Easy TM schopen zobrazit maximální množství informací pro účinné měření. Současně zobrazuje okamžitou i maximální naměřenou hodnotu. Pásový graf, zobrazený na displeji, informuje o aktuálním využití kapacity snímače měřidla

Pro snadnější odečet údajů je možno použít podsvícení displeje, popřípadě hodnoty na displeji otočit o 180°. Velmi účinná měřící soustava pracuje s vzorkovací frekvencí 1000 Hz, při rozlišení 1/10 000 z měřícího rozsahu a chybou nepřesahující 0,5%.

Veškeré naměřené hodnoty lze pomocí výstupu dat přenést do PC. Do paměti měřidla je možné uložit 100 výsledků měření. Z těchto přístroj automaticky vypočítává průměrnou hodnotu a směrodatnou odchylku.

Přístroj pro ruční měření velmi malých hodnot krouticího momentu je vybaven čtverhranným upínacím kolíkem pro možnost upnutí nepřeberného množštví nástavců vhodných pro vaše měření.

Všestranně vybavený přístroj s výstupem dat dodávaný v měřicích rozsazích od 0,4 Nm do 0,7 Nm. Dovolená chyba 0,5% z měřicího rozsahu. Dodáváno včetně kalibračního listu.

O ZNAČCE ANDILOG TECHNOLOGIES

ANDILOG Technologies je specialistou na vývoj, výrobu a servis pokročilých technologií pro měření síly a krouticího momentu. Společnost a její výrobky jsou známy po celém světě pro zaváděné inovativní a ergonomická řešení korespondující s potřebami průmyslu a trhu.

Z hlavního sídla ve Francii - Evropě a druhého výrobního závodu na Floridě - USA ANDILOG Technologies poskytuje široké servisní a inovativní zázemí. Prostřednictvím vysoce zkušených distributorů zajišťuje úzký vztah s konečnými odběrateli na všech světových kontinentech. Značka nabízí široký rozsah produktů od standardních měřicích přístrojů po čistě individuální měřicí systémy.

Rozsah nabízených měřidel zahrnuje elektronické (digitální) siloměry, měřidla krouticího momentu, zobrazovací jednotky, motorizované i manuální měřicí stojany, měřicí lavice a speciální individuální aplikace. Výrobní a distribuční tým pracovníků zajistí kompletní vaše požadavky od zodpovězení dotazů, přes realizaci a konečnou instalaci hotového produktu.

Výhradní zastoupení značky Andilog technologies pro ČR

SOMEX servis spol. s r.o.
Masarykova 11
415 01 Teplice

TEL: +420 417 577 791
FAX: +420 417 565 995
email: info@somex.cz

IČ: 49903411
DIČ: CZ49903411

Další naše činnosti

Opravy Opravy měřidel oboru délka a úhel
Kalibrace Akreditovaná kalibrační laboratoř č. 2268 - obor délka a úhel
Prodej Prodej měřidel oboru délka a úhel