Digitální měřidla síly a krouticího momentu

Sitemap | Kontaktuje nás: TelefonEmail

Kontaktujte nás:

TEL: +420 471 577 791
E-mail: info@somex.cz

CAPTCHA
Měřidlo krouticího momentu CENTOR Star Touch TT
Technické parametry
Technické
parametry

Fotogalerie
Fotogalerie

Video
Video

Příslušenství
Příslušenství
Poptat produkt
Poptat
produkt

Měřidlo krouticího momentu CENTOR Star Touch TT

Vysoce výkonný přístroj vybavený barevným dotykovým displejem a intuitivním ovládáním. Jediné tlačítko, které na měřidle naleznete, slouží k zapnutí a vypnutí přístroje, veškeré ovládání a potřebná nastavení provádíme přímo prostřednictvím displeje.

Velmi účinná měřící soustava pracuje s vzorkovací frekvencí 5000 Hz, při rozlišení 1/10 000 z měřícího rozsahu a chybou nepřesahující 0,5%.

Vedle základních funkcí přístroj umožňuje zobrazit grafický průběhu zkoušky v reálném čase a s vysokým rozlišení. Orientaci údajů na displeji je možné natočit dle potřeby uživatele. CENTOR Star Touch je schopen provádět řadu výpočtů z uskutečněného měření, např. bod zlomu, průměrná hodnota, maximum, minimum, první maximum, atd. Přístroj umožňuje uložit do paměti 1000 výsledků měření, ze kterých automaticky vypočítává průměrnou hodnotu a směrodatnout odchylku.

Veškeré naměřené hodnoty a grafické průběhy měření je možné přenést do počítače prostřednictvím USB nebo RS232 výstupu dat. Možný je i bezdrátový přenos technologií Bluetooth. K měřidlu je možno připojit široké spektrum externích snímačů síly nebo kroutícího momentu.

Přístroj je vybaven válcovým snímačem krouticího momentu s upínacími otvory na spodní i horní straně. Snímač je tak možné integrovat do řady aplikací vyžadující přesné měření.

Sofistikovaný, funkčně nabitý přístroj s výstupem dat dodávaný v měřicích rozsazích od 1 Nm do 60 Nm. Dovolená chyba 0,5% z měřicího rozsahu. Dodáváno včetně kalibračního listu.

O ZNAČCE ANDILOG TECHNOLOGIES

ANDILOG Technologies je specialistou na vývoj, výrobu a servis pokročilých technologií pro měření síly a krouticího momentu. Společnost a její výrobky jsou známy po celém světě pro zaváděné inovativní a ergonomická řešení korespondující s potřebami průmyslu a trhu.

Z hlavního sídla ve Francii - Evropě a druhého výrobního závodu na Floridě - USA ANDILOG Technologies poskytuje široké servisní a inovativní zázemí. Prostřednictvím vysoce zkušených distributorů zajišťuje úzký vztah s konečnými odběrateli na všech světových kontinentech. Značka nabízí široký rozsah produktů od standardních měřicích přístrojů po čistě individuální měřicí systémy.

Rozsah nabízených měřidel zahrnuje elektronické (digitální) siloměry, měřidla krouticího momentu, zobrazovací jednotky, motorizované i manuální měřicí stojany, měřicí lavice a speciální individuální aplikace. Výrobní a distribuční tým pracovníků zajistí kompletní vaše požadavky od zodpovězení dotazů, přes realizaci a konečnou instalaci hotového produktu.

Výhradní zastoupení značky Andilog technologies pro ČR

SOMEX servis spol. s r.o.
Masarykova 11
415 01 Teplice

TEL: +420 417 577 791
FAX: +420 417 565 995
email: info@somex.cz

IČ: 49903411
DIČ: CZ49903411

Další naše činnosti

Opravy Opravy měřidel oboru délka a úhel
Kalibrace Akreditovaná kalibrační laboratoř č. 2268 - obor délka a úhel
Prodej Prodej měřidel oboru délka a úhel