Digitální měřidla síly a krouticího momentu

Sitemap | Kontaktuje nás: TelefonEmail

Kontaktujte nás:

TEL: +420 471 577 791
E-mail: info@somex.cz

CAPTCHA
Digitální siloměr CENTOR First
Technické parametry
Technické
parametry

Fotogalerie
Fotogalerie

Video
Video

Příslušenství
Příslušenství
Poptat produkt
Poptat
produkt

Digitální siloměr CENTOR First

Nová generace jednoduchého, avšak kompletně vybaveného digitálního siloměru CENTOR First II, využívajícího moderní technologie pro snadné měření tažné i tlačné síly. Naměřené hodnoty jsou zobrazovány na velkém barevném TFT displeji. Ve třech liniích naleznete jak aktuální měřenou hodnotu, tak i zaznamenané špičky v tahu a tlaku. Pásový graf doplňuje informace o aktuálním využití kapacity snímače. Přístroj se ovládá velmi jednoduše pomocí tří tlačítek:

  1. uspořádání informací na displeji
  2. volič jednotek měření
  3. nulování

CENTOR First je ideální nástrojem pro základní měření během výroby. Vestavěný snímač odolá až 150% překročení své maximální kapacity. Siloměr je možné připevnit na měřicí stojany.

Jednoduchý, cenově dostupný přístroj dodávaný v měřicích rozsazích od 10 N do 500 N. Dovolená chyba 0,25% z měřicího rozsahu. Dodáváno včetně kalibračního listu.

O ZNAČCE ANDILOG TECHNOLOGIES

ANDILOG Technologies je specialistou na vývoj, výrobu a servis pokročilých technologií pro měření síly a krouticího momentu. Společnost a její výrobky jsou známy po celém světě pro zaváděné inovativní a ergonomická řešení korespondující s potřebami průmyslu a trhu.

Z hlavního sídla ve Francii - Evropě a druhého výrobního závodu na Floridě - USA ANDILOG Technologies poskytuje široké servisní a inovativní zázemí. Prostřednictvím vysoce zkušených distributorů zajišťuje úzký vztah s konečnými odběrateli na všech světových kontinentech. Značka nabízí široký rozsah produktů od standardních měřicích přístrojů po čistě individuální měřicí systémy.

Rozsah nabízených měřidel zahrnuje elektronické (digitální) siloměry, měřidla krouticího momentu, zobrazovací jednotky, motorizované i manuální měřicí stojany, měřicí lavice a speciální individuální aplikace. Výrobní a distribuční tým pracovníků zajistí kompletní vaše požadavky od zodpovězení dotazů, přes realizaci a konečnou instalaci hotového produktu.

Výhradní zastoupení značky Andilog technologies pro ČR

SOMEX servis spol. s r.o.
Masarykova 11
415 01 Teplice

TEL: +420 417 577 791
FAX: +420 417 565 995
email: info@somex.cz

IČ: 49903411
DIČ: CZ49903411

Další naše činnosti

Opravy Opravy měřidel oboru délka a úhel
Kalibrace Akreditovaná kalibrační laboratoř č. 2268 - obor délka a úhel
Prodej Prodej měřidel oboru délka a úhel